Egzamin wstępny Medycyna/Stomatologia 2023/2024

Stomatologia/Medycyna Koszyce – Egzamin wstępny

Egzamin  składa się z 200 zamkniętych pytań wielokrotnego wyboru( 100 z chemii oraz 100 z biologii na napisanie egzaminu macie 2,5h ). Ważne jest żebyście poćwiczyli bazę pytań przed podejściem do takiego egzaminu, ponieważ zwiększa on wasze szanse do ok 90%. 

Sam egzamin piszecie już jak prawdziwi studenci w auli pod czujnym okiem wykładowców. Jest kilka zasad o których musicie pamiętać:

+ Obowiązuje strój Elegancki

+ Musicie mieć ze sobą DOWÓD TOZSAMOSCI!

+ Zanim cokolwiek napiszecie na karcie odpowiedzi – sprawdźcie dwa razy czy wszystko się zgadza. ( Dostajecie TYLKO JEDEN egzemplarz, jak się pomylicie przy wpisywaniu odpowiedzi na kartę to już tego nie poprawicie)

+ Wyniki z egzaminu zazwyczaj publikowane są w ten sam lub następny dzień, także dostajecie od nas od razu informacje jak Wam poszło.

+ Do egzaminu na dany kierunek możecie podejść tylko RAZ NA ROK na jednej uczelni. ( Jeśli komuś sie nie powiedzie możecie spróbować ponownie, ale na innej) Czyli np. Nie udało się Wam w Koszycach to próbujecie w Bratysławie.

Limit punktowy potrzebny do przyjęcia Was na studia to:

Stomatologia Koszyce: 600pkt.

Medycyna Koszyce: 600pkt.

Pamiętajcie ze Medycyna i Stomatologia w Koszycach co roku mogą zmienić próg punktowy!!  Obserwujcie stronę lub Profil na Facebooku TUTAJ. Będziemy Was informować na bieżąco. 

Pamiętajcie również, że w przypadku uzyskania wyniku poniżej 600pkt możecie również znaleźć się na liście przyjętych – Czasami decyzją dziekana liczb punktów może zostać obniżona!