Egzamin wstępny Medycyna/Stomatologia 2021/2022

Stomatologia/Medycyna Koszyce – Egzamin wstępny

Egzamin  sklada sie z 200 zamknietych pytan wielokrotnego wyboru( 100 z chemii oraz 100 z biologii na napisanie egzaminu macie 2,5h ). Wazne jest zebyscie pocwiczyli baze pytan przed podejsciem do takiego egzaminu, poniewaz zwieksza on wasze szanse do ok 90%. 

Sam egzamin piszecie juz jak prawdziwi studenci w auli pod czujnym okiem wykladowców. Jest kilka zasad o ktorych musicie pamietać:

+ Obowiazuje strój Elegancki

+ Musicie miec ze soba DOWÓD TOZSAMOSCI!

+ Zanim cokolwiek napiszecie na karcie odpowiedzi – sprawdzcie dwa razy czy wszystko sie zgadza. ( Dostajecie TYLKO JEDEN egzemplarz, jak sie pomylicie przy wpisywaniu odpowiedzi na kartę to juz tego nie poprawicie)

+ Wyniki z egzaminu zazwyczaj publikowane są w ten sam lub następny dzien, takze dostajecie od nas od razu informacje jak Wam poszlo.

+ Do egzaminu na dany kierunek mozecie podejsc tylko RAZ NA ROK na jednej uczelni. ( Jesli komus sie nie powiedzie mozecie sprobowac ponownie, ale na innej) Czyli np NIe udalo sie Wam w Koszycach to próbujecie w Bratyslawie.

Limit punktowy potrzebny do przyjecia Was na studia to:

Stomatologia Koszyce: 600pkt.

Medycyna Koszyce: 600pkt.

Pamietajcie ze Medycyna i Stomatologia w Koszycach co roku mogą zmienić próg punktowy!!  Obserwujcie stronę lub Profil na Facebooku TUTAJ. Bedziemy Was informować na bieżąco. 

Pamiętajcie również, że w przypadku uzyskania wyniku poniżej 600pkt możecie również znaleźć się na liście przyjętych – Czasami decyzją dziekana liczb punktów może zostać obniżona!